Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/ideasturkey.com/httpdocs/wp-content/themes/jarvis_wp/header.php on line 7
>
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/ideasturkey.com/httpdocs/wp-content/themes/jarvis_wp/header.php on line 33
YURTDISI EGITIM DANISMANLIGI – Ideas Turkey

YURTDISI EGITIM DANISMANLIGI

Project Description

YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

IDEAS Turkey danışmanları tarafından öğrenci ile yapılan analiz görüşmesinin ardından; öğrencinin profili, hedefleri,eğitim skorları ve bütçesine uygun eğitim seçenekleri öğrenciye sunulur.

İkinci görüşme sonrasında ortaya çıkmaya başlayan eğitim planı çerçevesinde ilgili okullara başvurular yapılır.

Başvuru sürecini danışmanlığının ardından, vize danışmanlığı,ilgili ülke konsolosluklarının eğitim ve seminerlerine katılmış uzman vize danışmanımızca  yapılır.

Eğitim planı yapılmış ve vize sürecini geçmiş öğrencilerin konaklama organizasyonları ve  havalimanı karşılama organizasyonları, IDEAS Turkey’in ilgili ülkedeki konaklama partnerleri yada okullar aracılığı ile öğrenciye en uygun şekilde organize edilir.

Tüm bunlarla birlikte ilgili ülkede ulaşım,banka hesabı açma,telefon kartı alma ve şehirde yaşam gibi tüm detaylar hakkında öğrenciler gitmeden önce detaylı bir şekilde oryantasyon programına tabi olunur.

Tüm bu süreçleri (Eğitim planlaması,Okul, Konaklama,Havalimanı transferi, oryantasyon süreci) geçip eğitime başlayan öğrenciler, eğitim süreleri boyunca danışmanlarımızca kontrol edilir ve desteklenir.

Öğrenciler ve aileleri, öğrencinin eğitim süreci boyunca  öğrencinin eğitim danışmanı ile sürekli irtibat halindedir.Acil durumlara karşın danışmanın cep telefonu aile ve öğrenci ile paylaşılmakta ve süreç sıkıntısız bir şekilde ilerlemektedir.

Detaylı Bilgi için;

info@ideasturkey.com

Whatsapp Hattı:+90 507 251 12 44

*Yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

Project Details

Client: IDEAS Turkey

Tags:

View Project
Back to Top

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /var/www/vhosts/ideasturkey.com/httpdocs/wp-content/themes/jarvis_wp/functions.php on line 120